Baltic Petroleum

Baltic Petroleum degalų kainos Pakruojyje

1 Baltic Petroleum degalinė Pakruojyje. Atnaujinta 2026-10-08.

Duomenys iš Lietuvos energetikos agentūra (LEA)

95 benzinas

1,880 €
-2.1%
6,0 ct pigiau nei miesto vidurkis

Dyzelinas

2,170 €
-1.4%
6,5 ct pigiau nei miesto vidurkis

Dujos (SND)

0,780 €
-2.5%
4,0 ct pigiau nei miesto vidurkis

Baltic Petroleum kainų apžvalga Pakruojyje

Baltic Petroleum Pakruojyje turi 1 degalinę iš 2 mieste veikiančių. Kainų duomenis kasdien teikia Lietuvos energetikos agentūra (LEA).

95 benzino kaina Baltic Petroleum degalinėse Pakruojyje šiandien – 1,880 €. Miesto vidurkis – 1,940 €, taigi Baltic Petroleum čia 6,0 ct pigesnė už vidutinę miesto degalinę. Per pastarąją savaitę 95 benzino kainos krito 2,08 proc.

Dyzelino kaina Baltic Petroleum degalinėse Pakruojyje šiandien – 2,170 €. Miesto vidurkis – 2,235 €, taigi Baltic Petroleum čia 6,5 ct pigesnė už vidutinę miesto degalinę. Per pastarąją savaitę dyzelino kainos krito 1,36 proc.

Dujų (SND) kaina Baltic Petroleum degalinėse Pakruojyje šiandien – 0,780 €. Miesto vidurkis – 0,820 €, taigi Baltic Petroleum čia 4,0 ct pigesnė už vidutinę miesto degalinę. Per pastarąją savaitę dujų (SND) kainos krito 2,50 proc.

Dyzelinas
2,170 €
-1.4%
95 Benzinas
1,880 €
-2.1%
LPG Dujos
0,780 €
-2.5%
Darbo laikas: 07:00–00:00 2026-10-08
Google įvertinimas ★ 4.4 (254)

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia Baltic Petroleum 95 benzino kaina Pakruojyje?

Šiandien (2026-10-08) Baltic Petroleum 95 benzino kaina Pakruojyje – nuo 1,880 € (adresu Pakruojis, Statybininkų g. 28, 83163). Vidutinė 95 benzino kaina visame mieste – 1,940 €.

Kokia Baltic Petroleum dyzelino kaina Pakruojyje?

Šiandien (2026-10-08) Baltic Petroleum dyzelino kaina Pakruojyje – nuo 2,170 € (adresu Pakruojis, Statybininkų g. 28, 83163). Vidutinė dyzelino kaina visame mieste – 2,235 €.

Kokia Baltic Petroleum dujų (SND) kaina Pakruojyje?

Šiandien (2026-10-08) Baltic Petroleum dujų (SND) kaina Pakruojyje – nuo 0,780 € (adresu Pakruojis, Statybininkų g. 28, 83163). Vidutinė dujų (SND) kaina visame mieste – 0,820 €.

Kur pigiausia Baltic Petroleum degalinė Pakruojyje?

Pigiausias 95 benzinas šiandien – 1,880 € degalinėje adresu Pakruojis, Statybininkų g. 28, 83163.

Kiek Baltic Petroleum degalinių yra Pakruojyje?

Baltic Petroleum Pakruojyje šiuo metu turi 1 degalinę, o iš viso mieste veikia 2 degalinės (Lietuvos energetikos agentūros duomenimis).

Palyginkite kainas

Kiti tinklai – Pakruojis

Baltic Petroleum kituose miestuose