Baltic Petroleum

Ceny paliw Baltic Petroleum – Noriūnai

1 stacja Baltic Petroleum – Noriūnai. Zaktualizowano 2026-10-20.

Dane: Litewska Agencja Energetyczna (LEA)

95Benzyna 95

Najtaniej
1,909 €+3.2%
  • Tak jak średnia w mieście

DDiesel

Najtaniej
2,189 €+1.8%
  • Tak jak średnia w mieście

LPGAutogaz (LPG)

Najtaniej
0,889 €+7.1%
  • Tak jak średnia w mieście

Przegląd cen Baltic Petroleum – Noriūnai

Baltic Petroleum ma w miejscowości Noriūnai 1 stację paliw – to jedyna sieć w mieście. Dane o cenach codziennie dostarcza Litewska Agencja Energetyczna (LEA).

Cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai wynosi dziś 1,909 €. W ciągu ostatniego tygodnia ceny benzyny 95 wzrosły o 3,19%.

Cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai wynosi dziś 2,189 €. W ciągu ostatniego tygodnia ceny oleju napędowego wzrosły o 1,81%.

Cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai wynosi dziś 0,889 €. W ciągu ostatniego tygodnia ceny autogazu (LPG) wzrosły o 7,11%.

Diesel
2,189 €
+1.8%
Benzyna 95
1,909 €
+3.2%
LPG
0,889 €
+7.1%
Godziny otwarcia: 06:00–21:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.4 (25)

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai?

Dziś (2026-10-20) cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai zaczyna się od 1,909 € (adres: Noriūnų k., Parko g. 3A, 40395).

Jaka jest cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai?

Dziś (2026-10-20) cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai zaczyna się od 2,189 € (adres: Noriūnų k., Parko g. 3A, 40395).

Jaka jest cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai?

Dziś (2026-10-20) cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai zaczyna się od 0,889 € (adres: Noriūnų k., Parko g. 3A, 40395).

Gdzie jest najtańsza stacja Baltic Petroleum w miejscowości Noriūnai?

Najtańsza benzyna 95 dziś – 1,909 € na stacji pod adresem Noriūnų k., Parko g. 3A, 40395.

Ile stacji Baltic Petroleum jest w miejscowości Noriūnai?

Baltic Petroleum ma obecnie w miejscowości Noriūnai 1 stację paliw (według danych Litewskiej Agencji Energetycznej).

Porównaj ceny

Baltic Petroleum w innych miastach