Baltic Petroleum

Ceny paliw Baltic Petroleum w Kownie

7 stacji Baltic Petroleum w Kownie. Zaktualizowano 2026-10-20.

Dane: Litewska Agencja Energetyczna (LEA)

95Benzyna 95

Najtaniej
1,829 €-0.7%
  • Średnio 1,945 €
  • O 5,3 ct taniej niż średnia w mieście

DDiesel

Najtaniej
2,109 €-0.2%
  • Średnio 2,196 €
  • O 8,2 ct taniej niż średnia w mieście

LPGAutogaz (LPG)

Najtaniej
0,789 €+4.4%
  • Średnio 0,864 €
  • O 6,1 ct taniej niż średnia w mieście

Przegląd cen Baltic Petroleum w Kownie

Baltic Petroleum ma w Kownie 7 stacji paliw spośród 88 działających w mieście. Dane o cenach codziennie dostarcza Litewska Agencja Energetyczna (LEA).

Cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w Kownie waha się dziś od 1,829 € do 2,029 €. Średnia w mieście to 1,998 €, więc ceny Baltic Petroleum są tu o 5,3 ct niższe niż na przeciętnej stacji w mieście. W ciągu ostatniego tygodnia ceny benzyny 95 spadły o 0,73%.

Cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w Kownie waha się dziś od 2,109 € do 2,309 €. Średnia w mieście to 2,278 €, więc ceny Baltic Petroleum są tu o 8,2 ct niższe niż na przeciętnej stacji w mieście. W ciągu ostatniego tygodnia ceny oleju napędowego spadły o 0,20%.

Cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w Kownie waha się dziś od 0,789 € do 0,909 €. Średnia w mieście to 0,925 €, więc ceny Baltic Petroleum są tu o 6,1 ct niższe niż na przeciętnej stacji w mieście. W ciągu ostatniego tygodnia ceny autogazu (LPG) wzrosły o 4,40%.

Diesel
2,199 €
-0.5%
Benzyna 95
1,969 €
-0.1%
LPG
0,879 €
+4.6%
Godziny otwarcia: 06:00–22:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.1 (141)
Diesel
2,169 €
-0.5%
Benzyna 95
1,919 €
-1.6%
LPG
0,879 €
+4.6%
Godziny otwarcia: 06:00–23:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.4 (273)
Diesel
2,109 €
Benzyna 95
1,829 €
LPG
0,789 €
Godziny otwarcia: 07:00–19:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.2 (199)
Diesel
2,219 €
+1.8%
Benzyna 95
1,989 €
+1.0%
LPG
0,879 €
+5.9%
Godziny otwarcia: 06:00–22:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.4 (696)
Diesel
2,189 €
-1.0%
Benzyna 95
1,959 €
-0.6%
LPG
0,849 €
+3.5%
Godziny otwarcia: 06:00–22:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.4 (195)
Diesel
2,309 €
+0.4%
Benzyna 95
2,029 €
-0.5%
LPG
0,909 €
+3.3%
Godziny otwarcia: 08:00–20:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.1 (143)
Diesel
2,179 €
-1.4%
Benzyna 95
1,919 €
-2.6%
LPG
—
Godziny otwarcia: 06:00–22:00 2026-10-20
Ocena Google ★ 4.4 (200)

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w Kownie?

Dziś (2026-10-20) cena benzyny 95 na stacjach Baltic Petroleum w Kownie zaczyna się od 1,829 € (adres: Kaunas, Minkovskių g. 132, 46245). Średnia cena benzyny 95 w całym mieście to 1,998 €.

Jaka jest cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w Kownie?

Dziś (2026-10-20) cena oleju napędowego na stacjach Baltic Petroleum w Kownie zaczyna się od 2,109 € (adres: Kaunas, Minkovskių g. 132, 46245). Średnia cena oleju napędowego w całym mieście to 2,278 €.

Jaka jest cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w Kownie?

Dziś (2026-10-20) cena autogazu (LPG) na stacjach Baltic Petroleum w Kownie zaczyna się od 0,789 € (adres: Kaunas, Minkovskių g. 132, 46245). Średnia cena autogazu (LPG) w całym mieście to 0,925 €.

Gdzie jest najtańsza stacja Baltic Petroleum w Kownie?

Najtańsza benzyna 95 dziś – 1,829 € na stacji pod adresem Kaunas, Minkovskių g. 132, 46245.

Ile stacji Baltic Petroleum jest w Kownie?

Baltic Petroleum ma obecnie w Kownie 7 stacji paliw, a łącznie w mieście działa 88 stacji paliw (według danych Litewskiej Agencji Energetycznej).

Porównaj ceny

Inne sieci – Kowno

Baltic Petroleum w innych miastach